Góralski Resort SPA

GÓRALSKI RESORT SPA jest nowowybudowanym aparthotelem, położonym w Białce Tatrzańskiej, podhalańskiej wsi będącej rajem dla narciarzy, ale również uwodzącej swoimi atrakcjami podczas letniego wypoczynku.
Góralski Resort SPA  to doskonałe miejsce na zimowy wypoczynek narciarski dla całej rodziny. Położony jest niedaleko ośrodka narciarskiego KOTELNICA oferującego 14 kilometrów tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Stąd w kilka minut można dojechać też do innych stacji narciarskich w Bukowinie Tatrzańskiej, Jurgowie czy w Czarnej Górze. Nudy więc nie będzie.
Góralski Resort SPA będzie świetnym wyborem na letnie wakacje. Ogromny wybór tras rowerowych i dowanhillowych trasy downhillowe Kotelnica Białczańska urozmaicą spędzony czas. Nasz obiekt również oferuje 10% zniżkę na Rafting po Dunajcu. Poza pieszymi i rowerowymi wędrówkami w okolicach Białki Tatrzańskiej czas miło można spędzić na basenach TERM BANIA oferujących atrakcje parku wodnego także w strefie letniej. 
Korzystanie ze wszystkich atrakcji Białki Tatrzańskiej doskonale uzupełni komfort, który zapewnią apartamenty w Góralskim Resorcie SPA.
W budynku, do dyspozycji gości jest 19 apartamentów: dwuosobowych, czteroosobowych i sześcioosobowych. Wszystkie są urządzone komfortowo, funkcjonalnie i nowocześnie z detalami nawiązującymi do dekoracyjnych motywów i ozdobnych ornamentów hafciarskich sztuki ludowej Podhala. Pobyt w Góralskim Resorcie SPA będzie więc wygodny i klimatyczny. Całość doznań uzupełnią piękne widoki na Tatry i okoliczne stoki narciarskie. Wszystkie apartamenty są wyposażone w klimatyzację.
Góralski Resort SPA oferuje swoim gościom  STREFĘ SPA i RELAKSU  a w niej: SAUNA, GROTA SOLNA, JACUZZI z dostępem do szatni, przebieralni, pryszniców i toalety.
Dostępna jest również bezpłatna NARCIARNIA.
Doba w Góralskim Resorcie SPA rozpoczyna się o godzinie 16:00 a kończy o 11:00.
Z przystanku oddalonego od obiektu 450 m bezpłatnie można dojechać do wszystkich wyciągów narciarskich w okolicy należących do TATRA SUPER SKI
Przy budynku, do dyspozycji gości jest miejsce grillowe zadaszone wiatą. Dostępne są wygodne meble rattanowe, aby miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. 
Całość doznań uzupełnią piękne widoki na Tatry i okoliczne stoki narciarskie.
Góralski Resort SPA oferuje swoim gościom  zewnętrzny plac zabaw dla dzieci  wyposażony w huśtwaki i bujaki.
Plac jest zlokalizowany tuż przed budynkiem, dlatego można swoje pociechy doglądać z pokoju albo zlokalizowanej tuż obok chaty grillowej.