Białka

Białka Tatrzańska - Apartamenty

Strefa SPA i RELAKSU

Zapraszamy do Strefy SPA - po zdrowie i relaks dzięki wodzie, inhalacjom solnym i ciepłu. Wytchnienie przyniosą wszystkie dostępne tu urządzenia, ale również wyszukany, nastrojowy wystrój strefy SPA. Drewno, zie Wytchnienie przyniosą wszystkie dostępne tu urządzenia, ale również wyszukany, nastrojowy wystrój strefy SPA. Drewno, zieleń, kamień, kameralne oświetlenie sprawią, że każdy gość poczuje się tu odprężony i wypoczęty.
Do dyspozycji gości w strefie SPA w Góralskim Resorcie SPA są:
GROTA SOLNA - tu ściany wyłożone są bryłami soli, dlatego, panuje tu mikroklimat zbliżony do tego, jaki jest nad morzem. Powietrze jest wysoko zjonizowane, co korzystnie wpływa na układ oddechowy i funkcjonowanie organizmu. Pomieszczenie jest też wyposażone w nastrojowe oświetlenie, dzięki czemu seans, który odbywa się na leżakach, jest relaksujący i odprężający. Pobyt w grocie nie powinien przekroczyć 45 minut. Wybierając się do groty można ubrać się w strój sportowy lub kąpielowy. Warto zabrać ręcznik.
SAUNA - do dyspozycji jest sauna sucha, w której pomieszczenie rozgrzane jest do 95°C, o wilgotności 10%. Czas jednego seansu powinien wynosić od 5 do 15 minut. Chodzenie do sauny wzmocni odporność, pomoże zregenerować mięśnie i poprawi jakość snu. To także dobry sposób na poprawę kondycji skóry. Aby skorzystać z sauny, warto zabrać ze sobą ręcznik, klapki i strój kąpielowy, można też z sauny korzystać nago. Przed wejściem do sauny należy wziąć prysznic i wytrzeć się do sucha. W strefie SPA do dyspozycji gości jest przebieralnia i prysznic.
JACUZZI - czyli wanna z masażem wodnym. Szczególnie polecamy po nartach, rowerze lub pieszych wędrówkach, gdyż jacuzzi niweluje obrzęki nóg, zmniejsza ból ścięgien, więzadeł oraz stawów, a także napięciowego bólu głowy. Zalecany czas seansu to maksymalnie 10 - 15 minut. Z tej formy rehabilitacji korzystać mogą nawet najmłodsi. Przed przystąpieniem do kąpieli w wannie jacuzzi należy umyć całe ciało pod prysznicem mydłem i ciepłą wodą. W strefie SPA do dyspozycji gości jest przebieralnia i prysznic. Warto zabrać ręcznik, strój kąpielowy i klapki.
Strefa SPA czynna jest codziennie od 15.00 do 21.00.